Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč

BCL Farm 1kg

Toto zboží si právě prohlíží 14 zákazníků
BCL Farm 1kg

BCL Farm 1kg

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: NKV.107869 , EAN: 8594163210410

Popis - BCL Farm 1kg

Přípravek BCL FARM je bio-enzymatický přípravek, který obsahuje speciální směs přírodních mikroorganismů (fakultativní, anaerobní mikroorganismy) a enzymů (lipáza, amyláza, celuláza a proteáza), které mají schopnost přeměnit širokou škálu organických materiálů na jednoduché organické kyseliny.Přípravek BCL FARM je určen k degradaci biologických odpadů v zemědělských zařízeních a odchovech zvířat. Přípravek zajistí urychlení rozkladu široké škály organických látek.

Využití BCL FARM:

  • chov skotu, ovcí, drůbeže, prasat,
  • vyhnívací nádrže u zemědelských zařízení,
  • odtokové kanály,
  • podestýlka.
Výhody aplikace přípravku BCL FARM:
  • zvýšení tečivosti kejdy,
  • snížení produkce amoniaku,
  • urychlení procesu rozkladu organických odpadů,
  • zlepšení zdravotních podmínek pro chov zvířat.
Návod k použití:
Produkt je dodáván na obilném nosiči, je proto nutné, aby byly bakterie před použitím rehydratovány. Toho docílíme přidáním požadovaného množství produktu do vlažné vody (cca 30°C) ve vhodné nádobě. Přidáme 1 díl produktu na 10 dílů vody, dobře promícháme, necháme aktivovat po dobu 0,5-1 hodiny před aplikací. Při využití ve vnitřích prostorách, namíchanou směs pomocí rozprašovače naneste na podlahu rovnoměrně tak, aby byla navlhčena po celé ploše (doporučujeme i boční stěny do výše 1m). Nanesený přípravek nesmývejte. Nechte zaschnout a provozujte nadále stejnou formou jako do doby před aplikací. Jelikož je každá aplikace individuální, je nutné dávkování konzultovat.

Bezpečnost produktu:
Mikroorganismy obsažené v produktu BCL FARM jsou všechny izolovány z životního prostředí. Tyto mikroorganismy nebyly žádným způsobem geneticky upravovány. Tyto kmeny mikroorganismů byly klasifikovány jako neškodné jak pro člověka, tak i pro zvířata a rostliny. Přípravek byl podroben nezávislému testování k potvrzení, že neobsahuje bakterie Salmonely ani jiné kontaminanty.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Všechny kategorie
719 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás