Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč
 »  Kočky  »  Hračky  »  Reedog  »  Indoor Hunting Feeder Instinktivní hračka pro kočky s dávkovačem

Indoor Hunting Feeder Instinktivní hračka pro kočky s dávkovačem

Toto zboží si právě prohlíží 10 zákazníků
Indoor Hunting Feeder Instinktivní hračka pro kočky s dávkovačem

Indoor Hunting Feeder Instinktivní hračka pro kočky s dávkovačem

Značka: Reedog
Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: RDO.10112

Parametry - Indoor Hunting Feeder Instinktivní hračka pro kočky s dávkovačem

Značka Reedog

Popis - Indoor Hunting Feeder Instinktivní hračka pro kočky s dávkovačem

Instinktivní hračka, myš s dávkovačem krmiva, dopřeje kočce přirozeně dobývat kořist. Nejsou nutné žádné ovladače, baterie ani nastavení. 5 myší stačí strategicky rozmístit doma, kočka je zavětří a vypátrá. Materiál hračky s aspektem skutečné kůže umožní kočce lovit zuby nehty jako při opravdovém lovení. Hračka stimuluje přirozené pohybové schopnosti a instinkty kočky, zatímco kapacita dávkovačů zajistí optimální plán krmení na celý den, v 5ti menších porcích.  Zdravotně nezávadný materiál neobsahuje žádný BPA. Krmení hrou představuje aktuální program zdravého krmení kočky, bez použití misek!

 

 

Krmte kočku pro její zdraví: s Indoor Hunting Feeder

Doc and Phoeb´s zodpovědně nabízí vašim kočičím miláčkům takovou hračku, která prospěje jejich zdraví. Plastový zásobník hračky s dávkovačem neobsahuje žádný škodlivý Bisfelnol A. 5 "myších dávkovačů" na krmení zároveň slouží jako odměrka, která vám umožní dobře nastavit velikosti porcí. To uvítáte především, když chováte kočky doma. I zdánlivě malá porce jídla může totiž pro domácí kočku bez možnosti neomezeného pohybu znamenat překrmování.

 

Hra, kterou si kočka osvojí přirozeně a sama! 

Dávkovač přiláká ke hře kočku naprosto jednoduše: pomocí jejích loveckých pudů. Schovanou hračku kočka zavětří po čichu, stejně jako v přírodě kořist a začne po ní pátrat. Díky zapojení vrozených instinktů kočka bez problému a rychle celou hru pochopí!

Zpočátku kočce napovězte a schovejte myší překvapení na snadno dostupná a dobře viditelná místa. Později můžete náročnost zvýšit. Až je chytrá kočka zbystří, bude hru milovat a zvládat bez kontroly sama!

 

 

Radost v každé porci

Instinktivní hračka s dávkovačem přirozeně vyhovuje zdravému režimu kočičí stravy nejen velikostí porcí, ale také propojení stravy s hrou a lovem. Kočka si tak celou hru s chutí bude řídit sama. Pochopí, že zásobník může snadno vyprázdnit pootočením hračky do správné pozice. Zkušenosti ale ukazují na to, že kočky rády loví dál, dokud ji lov neomrzí, a teprve potom si dopřeje kořist.

 

 

 

 

 

 

Dávkovač krmiva pro lovení má další blahodárne účinky: motivuje kočku k pohybu a cvičí její bystrost. Bude ve skvělé kondici! Její instinktivně přirozená hra rozptýlí úzkost a zažene zlobivé úmysly jako škrabání a kousání předmětů apod. Potěšte ji proto raději hrou, při které se i zdravě nakrmí!

 

 

 

 Číhat, lovit, nakrmit!

Materiál s aspektem skutečné kůže umožní kočce lovit doslova zuby nehty. Pružnost a kvalita materiálu umožní kočce tyto lovecké instinkty využít a lov je tak pro kočku mnohem zábavnější.

Hon na myš kočku protáhne a pořádně rozhýbe. A zdravý pohyb, předejde obezitě. Krmte proto kočku její přirozenou cestou! Prospějete její kondici, zdraví a optimismu.

Skvělá hračka nevyžaduje žádná nastavení, komplikovanou manipulaci ani baterie či jiné zdroje. Vše se odvíjí od přirozené zvídavosti a instinktů kočky. Číhat, lovit, nakrmit!

 

 

 

 

Zábavná hra, jednoduchá údržba! Veškeré části jsou omyvatelné či pratelné. Misky proto odložte do kredence, vaše kočka už je nebudete chtít!

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
699 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás