Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 2l

Toto zboží si právě prohlíží 13 zákazníků
Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 2l

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 2l

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: NKV.84034 , EAN: 5900627007718

Popis - Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 2l

Vynikající odstraňovač skvrn.

Před praním: nalijte 2 ml přípravku na skvrnu dle potřeby skvrnu vydrhněte. Poté prádlo vyperte jako obvykle.

Namáčení: po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete drhnutím skvrny před vymácháním.

Praní: přidejte k vašemu pracímu prostředku: x 100 ml. Dávkujte prací prostředek jako obvykle.

Jednoduše přidejte dávku do každého praní.

Doporučení k použití přípravku: Vždy se řiďte pokyny pro praní, které jsou uvedeny na štítku a pokyny pro péči o daný oděv či látku. Před použitím zkontrolujte stálost barev provedením testu na nějakém méně viditelném místě. Vymáchejte a nechte vysušit. Oblečení vyprané nebo ošetřené Vanishem nevystavujte přímému slunečnímu světlu a nesušte přímo u žádného tepelného zdroje. V případě použití při předepírce, použijte teplou vodu. Pro odolné skvrny se může požadovat opakování procesu. Nenanášejte produkt na kovové součásti oděvů (např. knoflíky, zipy), nepoužívejte společně s bělidlem. Nenechávejte Vanish na prádle zaschnout (msx. doba kontaktu výrobku s prádlem je 10 minut).

Upozornění: Zdraví škodlivý při požití. Nebezpečí vážného poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nesměšujte s chlórovými bělícími činidly. Po použití si dobře umyjte ruce. Při styku s kůží může přípravek způsobit dočasné zbělání kůže. Neznepokojujte se, zbělání je dočasné a vratné. V případě, že se postříkáte výrobkem, okamžitě se důkladně opláchněte vodou. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic.

Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15% bělicí činidla na bázi kyslíku, neintové povrchově aktivní látky, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém, Hexyl Cinnamal.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Všechny kategorie
509 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás