Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč
 »  Ostatní  »  VetriScience Composure na uklidnění kočky

VetriScience Composure na uklidnění kočky

Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
VetriScience Composure na uklidnění kočky

VetriScience Composure na uklidnění kočky

359 Kč s DPH
17 Kč na další nákup
Kód: NKV.94312 , EAN: 0026664278135

Popis - VetriScience Composure na uklidnění kočky

Uklidňující receptura Composure TM Feline je doporučena pro mazlíčky vystavené zvýšeným stresovým faktorům v prostředí. Když se kočky špatně přizpůsobí každodenním střesu, tak to může vést k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, „pocuchaným“ nervům, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, třesu nebo k destruktivnímu až agresivnímu chování.

Doporučeno pro:
- Ohňostroje a bouřky
- Návštěvy veterinárních ordinací
- Nudu během dne nebo úzkost a strach
- Dovolené a hlučné večírky
- Stěhování nebo cestování
- Změny v životním prostředí
- Stres z příchodu nového člena do rodiny

Composure TM Feline pomáhá zmírnit potíže se stresem bez ovlivnění osobnosti nebo energetické úrovně zvířete. Zvířata tedy nejsou ospalá, apatická. Může být používán denně nebo ve chvílích, kdy je potřeba podpořit relaxaci.
Obsahuje speciální kombinaci faktorů, jako je uklidňující komplex z kolostra, L-theanin a thiamin (vitamin B1), které se všechny podílejí na uklidnění při stresu.

O receptuře Composure TM Feline
Kolostrum Calming Complex TM
- je směs biopeptidů, které jsou izolovány z bílkovin mleziva a mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní proteiny podporují kognitivní funkci a snížení stresu. Kolostrum Calming Complex TM v této receptuře pracuje synergicky s L-theaninem pro podporu relaxace koček.
L-theanin podporuje uklidnění a relaxaci a snižuje podrážděnost a stavy „špatné“ nálady. L-theanin byl dlouhodobě zkoumán pro svoje schopnosti snížit stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která se nachází v zeleném čaji, je derivátem neurotransmiteru kyseliny glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny, jako je dopamin, GABA a tryptofan a tím pomáhá přivést určité neurotransmitery do rovnováhy. Studie na L-theaninu prokázaly snížení chování spojeného s úzkostí u koček a bez nežádoucích účinků a ospalosti. Kočky byly ve stresových situacích pozorné, hravé a klidnější.
Thiamin (vitamin B1) pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Ukázalo se, že thiamin ovlivňuje centrální nervový systém, aby pomohl uklidnit a utišit úzkostná zvířata. Nedostatek thiaminu může způsobit duševní zmatek, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu, sníženou chuť k jídlu nebo ztrátu váhy během období stresu.
Composure TM Feline neobsahuje L-tryptofan nebo bylinné přísady, jako kava kava, valerian nebo třezalku tečkovanou. Jeho složky nevyvolávají závislost, ospalost nebo zhoršené motorické dovednosti.

Návod k použití
Podávejte 1-2 žvýkací kousky denně.
Jedno balení obsahuje 30 žvýkacích kousků.
Produkt lze podávat denně nebo podle potřeby. V období zvýšeného stresu je bezpečné podávat dvojnásobnou nebo i trojnásobnou dávku.
Pouze pro kočky.

Aktivní složky v 1 žvýkacím kousku
Thiamine (Vitamin B1)67 mg
Colostrum Calming ComplexTM - směs biopeptidů11 mg
L-Theanine10.5 mg

Neaktivní složky
Pivovarské kvasnice, síran vápenatý, kanolový olej, aroma kuřecí játry, kyselina citronová, glycerin, maltodextrin, smíšené tokoferoly, kyselina propionová, rozmarýnový extrakt, oxid křemičitý, alginát sodný, sójový lecitin, rostlinný olej.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Ostatní Všechny kategorie
359 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás